Zaznacz stronę

W domu powinno pięknie pachnieć… nie tylko dla gości, ale przede wszystkim dla nas samych!

PINOPRESURA

Całe podejście do doskonalenia akupunktury opiera się na zrozumieniu anatomii i fizjologii układu nerwowego, odruchów nerwowych, reakcji naczynioruchowych, sprzężenia zwrotnego, samoregulacji, samoleczenia, stymulacji i hamowania oraz homeostazy. Metoda polega na stymulacji igłą punktów i stref bioaktywnych na powierzchni skóry. Polega na aktywacji i zwiększeniu przewodnictwa nerwowego. Efekt ten prowadzi do pewnych obszarów krążenia krwi, redukcji stresu i detoksykacji oraz uwolnienia wszelkich napięć fizycznych i emocjonalnych. Poprzez ten proces stymulacji stymulowane są te części ciała, które powodują chorobę. Akupunktura to metoda rehabilitacji psychologicznej i neurofizjologicznej. Zapewnia psychologiczną i neurologiczną ulgę poprzez łagodzenie stresu i napięcia z ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Moduluje potencjał samego nerwu i powoduje utratę przewodnictwa nerwowego. Posiada właściwości detoksykujące i odtleniające. Reguluje pracę układu pokarmowego, krążenia, oddechowego, hormonalnego, wydalniczego i rozrodczego. Reguluje ludzki organizm zgodnie z prawami natury poprzez mechanizmy odruchowe i procesy neurofizjologiczne. Zabieg wykonywany jest za pomocą szpilek lub specjalnych „gwoździ” wykonanych ze stali chirurgicznej lub miedzi. Dzięki akupunkturze możliwe jest skuteczne obniżenie centralnego napięcia mózgu i przywrócenie prawidłowego potencjału nerwowego, a nawet przywrócenie utraconego przewodnictwa nerwowego, które zwykle jest bezpośrednią przyczyną dysfunkcji, bólu, paraliżu, różnych chorób lekoopornych jak w przypadku ciężkiej dystrofii Zmiany płciowe i zmiany patologiczne.

MASAŻ HAWAJSKI

To wspaniały masaż o właściwościach relaksacyjnych, leczniczych i leczniczych. Charakteryzuje się dużą mobilnością i harmonijnym ruchem. Szacunek dla osoby masowanej sprawia, że ​​czuje się ona wyjątkowo. Oddziaływanie tego masażu jest nie tylko fizyczne, ale także emocjonalne. Odbywa się to zwykle w konkretnej intencji pacjenta, która staje się rzeczywistością niedługo po masażu.

MASAŻ KLASYCZNY

To najpopularniejszy rodzaj masażu. Masaż klasyczny łączy w sobie tradycyjne techniki masażu, a mianowicie rozcieranie, głaskanie, uciskanie, przesuwanie, oklepywanie. Zabiegi te mają na celu poprawę stanu psychofizjologicznego pacjenta oraz mają właściwości lecznicze, odprężające i stymulujące. Regularne stosowanie masażu może poprawić samopoczucie i skorygować istniejące zmiany w układzie kostnym. Po masażu odczuliśmy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny poprawia wygląd skóry oraz zapewnia lepsze dotlenienie i ukrwienie. Zabieg z użyciem odpowiedniego rodzaju olejku, kremu lub maści w połączeniu ze skutecznymi technikami masażu całkowicie odpręży ciało.

 

A wy który masaż preferujecie? 

O mnie

Mam na imię Justyna i od kilku lat interesuję się aranżacją wnętrz. Miałam do tej pory okazję przygotować kilka projektów aranżacji na potrzeby znajomych, ale moim marzeniem jest zająć się tym profesjonalnie.